7. kolo Tlapnet KP

20.09.2020

SK Holice - Svitavy 8:3 (3:1)   Branky: Václavek 3, T. Jedlička 2, Rožek 2, Řehák

Holice: Pšenička, Semínko, Řezníček, Fotul, Kuclér, Řehák, J. Jedlička, Rožek, Rosůlek, T. Jedlička, Václavek ( Rek, Růžička, Bureš, Klasovitý )

Evžen Kopecký, trenér Holic: "Máme za sebou druhý anglický týden a přes určité obavy, jak tento nápor zvládneme, jsem s vystupováním týmu spokojen. Nebylo to jednoduché. Hlavně v posledním utkání se Svitavami jsme se první poločas hledali a trvalo nám to docela dlouho, než jsme se dostali do herní pohody. A to přes vedení 3:1. Druhá půle už byla o něčem jiném. Kluci do ní vlétli jako vítr a dařilo se nám zužitkovat i složité ofenzivní akce, které se musely divákům líbit. Na výsledku má ale také podíl soupeř, který přes narůstající skóre chtěl se stavem zápasu něco udělat. Hrál ofenzivně, a také proto z toho vznikla takováto přestřelka."