4. kolo Tlapnet KP

31.08.2020

FK Proseč - SK Holice 2:4 ( 0:2 )

Branky: 72. Vopařil, 82. Mareš - 26. Rožek, 39. Řehák, 46. a 51. Václavek. Rozhodčí: Poláček. ŽK: 3:1. Diváků: 350.

HOLICE: Laksar - Václavek, Řehák, T. Jedlička (87. Bureš), Fotul, Rosůlek (58. Růžička), Rožek, Semínko (79. Klasovitý), J. Jedlička, Rek (65. Kuclér), Řezníček.

Evžen Kopecký, trenér Holic:

"To co jsme před utkáním předpokládali se také v Proseči stalo. V prvním poločase domácí vystavěli obranný val a bránili v bloku svoji polovinu. My tak museli trpělivě dobývat jejich pokutové území. Vytvořili jsme si tři stoprocentní, leč bez gólového vyjádření. No a pak jsme se paradoxně ujali vedení z pološance. A z další jsme zvýšili. Do druhé půle jsme nastoupili soustředění a brzy jsme umocnili svůj náskok, což nám mělo dát klid k dohrání utkání. Jenže jsme soupeře zbytečně pustili ke standardním situacím a jejich touha se prosadit slavila úspěch. Závěr už byl takový hektický a z naší strany k domácím nekoncentrovaný. Měli jsme ho dohrát lépe. Jsem rád, že to máme po karanténním výpadku vítězně za sebou a můžeme se připravit na další utkání."